Refinansowanie samochodów

Przedmiotem refinansowania może być: samochód osobowy, dostawczy oraz wiele innych

Refinansowanie –  co to jest i jak z tego skorzystać?

 

Potrzebujesz pieniędzy i masz samochód? Możesz skorzystać z refinansowania, czyli pożyczki pod zastaw samochodu. Posiadanie majątku w postaci auta nie jest równoznaczne z tym, że posiada się też gotówkę. Jednakże fakt posiadania pojazdu można wykorzystać do tego, by ją pozyskać.

 

Czym jest refinansowanie kredytu samochodowego?

 

Refinansowanie to kredyt, który otrzymujesz pod zastaw samochodu. Pieniądze mogą być przeznaczone na dowolny cel. Sam decydujesz, co za nie kupisz. Z takiej formy finansowania mogą skorzystać zarówno firmy, jak i osoby fizyczne. Refinansowanie przeznaczone jest dla spółek z o.o., spółek cywilnych, spółdzielni, spółek prawa handlowego, stowarzyszeń i jednoosobowych działalności gospodarczych.

 

Zalety refinansowania

 

  • Łatwość uzyskania decyzji kredytowej,
  • Możliwość skredytowania ubezpieczenia OC i AC,
  • Wysoki maksymalny wiek pojazdu (nawet kilkanaście lat),
  • Niskie oprocentowanie (do 5%),
  • Dowolny okres finansowania (nawet do 8 lat).

 

Refinansowaniu może podlegać samochód osobowy, ciągnik siodłowy, samochód dostawczy do 3,5 tony oraz samochód ciężarowy. Żeby skorzystać z refinansowania, trzeba spełnić tak naprawdę dwa warunki:

 

  1. Posiadać pojazd.
  2. Posiadać zdolność kredytową wymaganą dla danego kredytu.

 

Samochód jest zabezpieczeniem kredytu i pozwala na uzyskanie wyższej kwoty niż w normalnych warunkach. Podnosi zdolność kredytową, a więc bank jest w stanie pożyczyć klientowi większą ilość pieniędzy. W ten sposób klient może odzyskać pieniądze, które wydał na zakup samochodu. Refinansowanie zakupu auta jest doskonałą opcją dla osób, które potrzebują kredytu, ale nie mogą udokumentować swoich dochodów. Jest to także forma tańsza od standardowego kredytu samochodowego. Dodatkowo finansować można nawet 100% wartości pojazdu.

 

Nasi doradcy pomagają w znalezieniu najlepszej oferty refinansowania. Z ich pomocą skorzystasz z wygodnego i co najważniejsze korzystnego sposobu finansowania. Procedura będzie szybka, a spłata kredytu prosta.