Kredyt samochodowy dla nowych firm

Każda nowopowstała firma dąży do jak najkorzystniejszej optymalizacji kosztów w początkowym okresie działalności. Zwykle przychody nie są wówczas jeszcze ustabilizowane, zaś kapitał ograniczony i należy dążyć do jego optymalnego spożytkowania w taki sposób, aby przedsiębiorstwo miało szansę rozwijać się jednocześnie w kilku aspektach. Podstawą działalności wielu firm jest flota samochodowa, której konieczność zbudowania jest największym źródłem kosztów. Dlatego w tym przypadku zwykle korzystnym rozwiązaniem jest kredyt samochodowy dla nowych firm.

Przeszkody formalne

Życie przedsiębiorcy w początkowym etapie prowadzenia działalności nie jest jednak łatwe, co ma swoje odzwierciedlenie również w przypadku zakupu auta na kredyt. Niestety większość banków udzielających kredytów samochodowych wymaga od klientów biznesowych określonego okresu prowadzenia działalności – 6 miesięcy, a nawet roku. Dla instytucji finansowych udzielenie takiej pożyczki traktowane jest jako spore ryzyko, a ich podejście nie jest indywidualne dla każdego klienta, dlatego nawet najlepiej zaplanowany i dobrze rokujący biznes zostanie w ten sposób zaszufladkowany, uniemożliwiając firmie zakup auta na kredyt.

Oferta CLS

Czy oznacza to, że nowe firmy nie mają szans na uzyskanie kredytu? Wiele zależy od celu kredytu – w przypadku kredytu obrotowego, który możemy spożytkować na sfinansowanie dowolnego zakupu rzeczywiście kwestie formalne stanowią barierę nie do przeskoczenia. Jednak jeśli chodzi o kredyt celowy na zakup samochodu, którego oprocentowanie jest zresztą niższe, istnieje możliwość uzyskania pożyczki.

W CLS doskonale rozumiemy potrzeby polskich przedsiębiorców, również tych dopiero rozpoczynających swoją działalność. Od lat wspieramy naszych klientów w finansowaniu zakupu środków trwałych, szczególnie niezbędnych do funkcjonowania firm pojazdów i maszyn. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego przygotowaliśmy kilka linii produktowych dedykowanych przedsiębiorstwom funkcjonującym w różnych branżach. Współpracując z nami mogą Państwo liczyć na udzielenie dopasowanego do Państwa potrzeb kredytu na zakup samochodów osobowych i ciężarowych, przyczep i naczep, a także motocykli, maszyn rolniczych i budowlanych.

Przygotowaliśmy preferencyjne warunki finansowe dla następujących branż:

  • Transportowej – TRANS KREDYT
  • Wolnych zawodów – EXPERT KREDYT
  • Usługi i handel – SMALL BIZ KREDYT
  • Branża budowlana – BUD KREDYT
  • Rolnictwo i leśnictwo – AGRO KREDYT
  • Klienci indywidualni – EASY KREDYT
  • Produkcja – TECHNO KREDYT
  • Medycyna – MED KREDYT

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, umieszczonymi na naszej stronie internetowej i kontaktu z doradcą. Oprócz korzystnych warunków udzielenia kredytu samochodowego mogą Państwo liczyć na profesjonalne doradztwo w kwestii leasingu nowych i używanych auta, a także doradztwo związane z ubezpieczeniami. Jesteśmy przekonani, że z naszym wsparciem opartym na wieloletnim doświadczeniu i praktyce odnajdą Państwo najkorzystniejsza metodę finansowania zakupu nowych lub używanych aut dla nowopowstałej firmy.