Tanie kredyty samochodowe

tanie finansowanie samochodów dla osób fizycznych i przedsiębiorców.

Jeżeli szukają Państwo najtańszego kredytu samochodowego, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą finansowania zakupu nowych i używanych aut, skierowaną do klientów indywidualnych i biznesowych. Od lat pod marką CLS z powodzeniem doradzamy naszym klientom w kwestii finansowania środków trwałych, doskonale rozumiejąc oczekiwania i potrzeby polskich przedsiębiorców. Nasza oferta jest spersonalizowana i indywidualnie dopasowana do specyfiki każdej branży.

Nasza oferta TRANS KREDYT skierowana do firm transportowych uwzględnia kredyty na zakup aut osobowych, dostawczych, ciężarowych do DMC 6,5 tony, jak również przyczep, naczep, motocykli i skuterów na preferencyjnych warunkach. Mogą Państwo opcjonalnie wybrać dodatkowe ubezpieczenie kredytobiorcy. Oferujemy również pożyczkę na zakup aut nowych i używanych w wieku do 10 lat w uproszczonej procedurze. W ofercie specjalnej znajdą Państwo także kredyty na zasadzie 50/50 oraz 3×33. Na bardzo podobnej zasadzie udzielamy również kredytów przeznaczonych dla przedstawicieli wolnych zawodów w linii produktowej EXPERT KREDYT oraz biznesu opartego na handlu i usługach w ramach linii SMALL BIZ KREDYT.

tanie_kredyty_samochodowe

Produkty oferowane w ramach linii BUD KREDYT skierowanej do firm budowlanych pozwalają natomiast na finansowanie zakupu pojazdów rejestrowanych oraz nierejestrowanych – nowych i używanych.

Jedną z gałęzi naszej działalności jest doradztwo w finansowaniu środków trwałych dla klientów działających w branży rolniczej – linia produktowa AGRO KREDYT. Oprócz zakupu aut, przyczep i naczep, nasza oferta obejmuje również finansowanie sprzętu rolniczego i leśniczego z oprocentowaniem opartym o WIBROR.

Nasza linia produktowa EASY KREDYT została natomiast stworzona w celu udzielania preferencyjnych kredytów na zakup auta klientom indywidualnym.

Pamiętamy jednak, że kredyt nie zawsze stanowi najkorzystniejszą z punktu widzenia klienta metodę finansowania, dlatego na naszej stronie znajdą Państwo również szczegółowe informacje dotyczące leasingu samochodowego.

Kredyt samochodowy nie musi być drogi!