Kredyt samochodowy przez internet

Jeśli szukają Państwo korzystnej metody finansowania zakupu samochodu, zapraszamy do zapoznania się z ofertą CLS. Od lat skutecznie doradzamy naszym klientom w optymalizacji kosztów zakupu środków trwałych, ze szczególnym uwzględnieniem nowych i używanych aut osobowych oraz ciężarowych. Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Odznaczamy się elastycznym podejściem do każdego klienta, doradzając w wyborze najbardziej korzystnej z jego punktu widzenia oferty.

Złóż wniosek o kredyt bez wychodzenia z domu

Aby maksymalnie ułatwić Państwu skorzystanie z naszych usług umożliwiamy otrzymanie kredytu w uproszczonej procedurze, zaś wniosek o kredyt na zakup samochodu mogą Państwo wypełnić przez internet, bez wychodzenia z domu, korzystając z intuicyjnego formularza dostępnego na naszej stronie internetowej.

W ten sposób mogą Państwo wnioskować o kredyt w wysokości do 240 tys. zł. Maksymalna liczba miesięcznych rat wynosi 120, zatem okres kredytowania trwa do 10 lat. Istnieje również możliwość wyboru dnia miesiąca, do którego spłacane będą kolejne raty.

W odpowiedniej zakładce mogą Państwo podać szczegóły dotyczące pojazdu, w tym jego markę, rok produkcji, rodzaj paliwa i pojemność silnika.

Aby wniosek był kompletny, prosimy o podanie podstawowych danych personalnych oraz informacji o źródle i wysokości uzyskiwanych miesięcznych dochodów.

Dzięki naszemu kalkulatorowi dokonają Państwo symulacji kredytu, biorąc pod uwagę swoje potrzeby i możliwości finansowe. My zaś skontaktujemy się z Państwem w sprawie decyzji, dostarczenia niezbędnych dokumentów i podpisania umowy. Proces decyzyjny trwa u nas zaledwie kilka godzin.

Jeśli mają Państwo pytania, zapraszamy do kontaktu z jednym z profesjonalnych doradców CLS, który pomoże Państwu w wyborze najkorzystniejszej metody finansowania zakupu nowego lub używanego samochodu i odpowie na wszelkie zadane przez Państwa pytania.