Kredyt samochodowy 50/50

Finansowanie pojazdów 50 na 50

W przypadku tradycyjnego kredytu mamy obowiązek comiesięcznego regulowania rat kredytowych. Jednak możliwość zapłaty za samochód w dwóch nieoprocentowanych ratach jest dla wielu klientów bardzo korzystnym rozwiązaniem.

Oferta finansowania pozwalająca na wyjechanie nowym samochodem po wpłacie zaledwie 50% wartości samochodu

Komu przyznawany jest kredytowanie samochodów 50/50?

Kredyt samochodowy w dwóch ratach jest ofertą dostępną dla wszystkich osób fizycznych, spółek oraz osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą. Warto na bieżąco śledzić oferty, gdyż zdarzają się bardzo korzystne rozwiązania w zależności od naszych potrzeb. Decyzja o przyznaniu kredytu jest podejmowana już w dwie godziny. Dodatkowo występują jedynie minimalne wymogi w przypadku dokumentacji, czyli oświadczenie o dochodach oraz dokumenty rejestrowe w przypadku firm. Jako eksperci CLS, oferujemy konkretne rozwiązania i usługi doradcze, które mają na celu jak najlepszą optymalizację kosztów zakupu samochodu oraz jego ubezpieczenia. Z chęcią odpowiemy Państwu na każde pytanie i wątpliwości, by zakup samochodu nie wiązał się ze stresem, a stał się przyjemnością.

Jak działa kredyt 50/50?

Na samym początku okresu kredytowego uiszczamy pierwszą część kwoty zadłużenia. Data spłaty drugiej części zadłużenia jest wyznaczana dopiero po roku i wtedy następuje całkowita spłata zobowiązania. Jest to ogromy plus dla osób, które chcą spełnić swoje marzenie o nowym samochodzie. Szczególnie zadowala nas fakt, że oprocentowanie kredytu wynosi 0%. Kredyt 50/50 cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, stanowi on większość spośród wszystkich udzielanych kredytów.

Należy jednak pamiętać, że dodatkowym kosztem jest ubezpieczenie kredytu samochodowego, co jest bezpiecznym rozwiązaniem na wypadek uszkodzenia lub kradzieży auta. Poszukując najlepszej oferty kredytowej na rynku, należy również zwrócić uwagę na RRSO, czyli rzeczywistą roczną stopę oprocentowania, która odzwierciedli realne koszty kredytu.