Kredyty samochodowe

pojazdy osobowe oraz dostawcze

Zobacz nasze artykuły o kredytach samochodowych dzięki którym finansowanie samochodów okaże się dostępne. Finansujemy samochody osobowe oraz dostawcze w nawet na 120mc oraz kredytujemy do 100% wartości pojazdów. Nasza oferta skierowana jest do osób fizycznych oraz przedsiębiorców. Rozwiązania jakie przygotowaliśmy dla naszych klientów pozwalają na otrzymanie środków finansowych na samochody nowe oraz używane.

Koszty uzyskania przychodu

Z punktu widzenia firm, ważnym czynnikiem w przypadku kredytu jest możliwość częściowego umieszczenia płatności w kosztach uzyskania przychodu z działalności. W ich skład wchodzi 60% wartości podatku VAT, które odliczamy jednorazowo, jednak nie więcej niż 6000 zł. Dodatkowy koszt stanowią odsetki od każdej kolejnej raty kredytu. Niestety nie możemy odliczyć ich w całości.

Jaki kredyt samochodowy dla firm jest najbardziej opłacalny?

W ofercie banków i instytucji kredytowych znajdą Państwo niemal tysiące ofert finansowania zakupu auta. Wybór nie jest prosty, ponieważ wiele zależy od tego, czy zależy nam na zakupie nowego, czy używanego auta, o jaki pojazd chodzi i przede wszystkim jego wartości. W internecie nie trudno znaleźć porównywarkę ofert kredytowych na zakup pojazdu, jednak najlepszym wyjściem jest skonsultowanie wyboru oferty z doświadczonym specjalistą, który wskaże rozwiązanie najkorzystniejsze dla Państwa firmy.

Zapraszamy do współpracy oraz do kontaktu

kredyt_samochodowy_50_50

W przypadku tradycyjnego kredytu mamy obowiązek comiesięcznego regulowania rat kredytowych. Jednak możliwość zapłaty za samochód w dwóch nieoprocentowanych ratach jest dla wielu klientów bardzo korzystnym rozwiązaniem.

Zobacz więcej….
tanie_kredyty_samochodowe

Jeżeli szukają Państwo najtańszego kredytu samochodowego, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą finansowania zakupu nowych i używanych aut, skierowaną do klientów indywidualnych i biznesowych.

Zobacz więcej….

Kredyt samochodowy dla firm

kredyt_samochodowy_przez_internet

Jeśli szukają Państwo korzystnej metody finansowania zakupu samochodu, zapraszamy do zapoznania się z ofertą CLS. Od lat skutecznie doradzamy naszym klientom w optymalizacji kosztów zakupu środków trwałych, ze szczególnym uwzględnieniem nowych i używanych aut osobowych oraz ciężarowych.

Zobacz więcej….
najlepszy_kredyt_na_samochod

Szukasz dobrej oferty kredytu samochodowego i grzęźniesz w gąszczu opcji? Nic dziwnego, banki toczą zaciętą batalię o klientów i rozpoznanie prawdziwie korzystnej oferty jest bardzo trudne.

Zobacz więcej….
samochod_na_raty

Kredyty samochodowe są coraz popularniejsze. Standard życia rośnie. Dzisiaj samochód w pewnym sensie determinuje człowieka. Każdemu zdarzyło się chociaż raz ocenić drugiego człowieka na podstawie tego, czym jeździ.

Zobacz więcej….
porownywarki_kredytowe

Zakup samochodu to duży wydatek. Bez względu na to, jakie auto się kupuje, trzeba przeznaczyć na nie dość dużą ilość pieniędzy. Naturalne jest, że każdy klient szuka najtańszego rozwiązania.

Zobacz więcej….
kredyt_na_samochod_uzywany

Jakiś czas temu w kredycie można było kupić wyłącznie nowy samochód. Dzisiaj branża bankowa oferuje atrakcyjne kredyty na auta z drugiej ręki. Taki kredyt może być łatwym sposobem na posiadanie własnych czterech kółek.

Zobacz więcej….
kredyt_na_samochod_dlaczego_warto

Własne auto to ogromna wygoda i w pewnym sensie też wolność. Niestety nie każdy może sobie pozwolić na to, by wyłożyć pieniądze ot tak i kupić nowy samochód. W przypadku braku środków alternatywą jest kredyt na samochód.

Zobacz więcej….